LEtbee – Představení projektu
Dobra rada nad zlato

LEtbee

…. být nezávislý, úspěšný, svobodný ale hlavně spokojený a šťastný

  • Co od tohoto projektu můžete čekat?

Budeme Vám postupně přinášet informace a návody jak podnikat z domu, jak si založit vlastní pasivní přájem, kde vzít potřebné znalosti a dovednosti, Jak investovat, jaké prostředky k tomu použít, jak nenaletět podvodníkům ….  ale hlavně Vám rádi poradíme.

  • Na co se projekt zaměřuje?

Před rokem a půl (tento text je napsaný v květnu 2017) jsem se rozešel s přítelkyní a najednou jsem měl hodně volného času a přitom žádné cíle. Začal jsem pátrat, jak využít můj nově nabytý čas pro něco rozumného a postupem času jsem se dopracoval k novému cíli. Vybudovat si pasivní příjem. Pasivní příjem, který bych si vybudoval bez obtěžování známých a rodiny, pasivní příjem, na který bych nemusel čekat 10 let než se k němu dostanu, pasivní příjem, který bude v chodu i když já budu nemocný nebo na dovolené.

Dopracovat se ale v této době k informacím, které jsou solidní, srozumitelné a hlavně ověřené, je oříšek. A to tak velký, že jsem měl za tu dobu chuť se vším praštit nespočítaně. Naštěstí jsem toho nenechal a nyní se s Vámi můžeme podělit o naše rady, tipy, postupy jak se přiblížit k Vašemu vlastnímu cíly.

Chcete být digitální nomád?

Nudíte se v práci a chcete si přivydělat?

Chcete si naspořit na nové auto? na nový byt?

Chcete cestovat po světě?

Nebo Vás jenom štve být zaměstnancem?

Jestli jste si kladně odpověděli ale nevíte jak toho dosáhnout nebo se k Vašemu cíli alespoň přiblížit, tak nás sledujte.

  • Kdo jsme?

Jsme tým mladých lidí (25-30 let), kteří se chtějí rozvíjet, nezůstat přešlapovat na místě a kteří chtějí sdílet své poznatky.

  • Kdy to začne?

Stránka se nyní připravuje. Ale co nevidět se rozjedeme naplno…

  • Proč to děláme?

Chceme se odlišit a naučit všemu novému, Vybudovat si kolem sebe komunitu lidí kteří budou diskutovat, radit si  a hlavně se tím bavit.

  • Super, kde mám začít?

Jestli jste začátečník nešlápnete vedle, když navštívíte nejprve stránku BAsic – základy výdělávání na internetu, odkuď se dostanete i na následující stránky jako jsou:

Elektronické peněženky

Obchodování s Bitciony

Pasivní příjem

síťoví marketing

Tvorba webové prezentace

obchodování na internetu a další

 

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>