BAsic – základy vydělávání na internetu
cesta za svým cílem

BAsic …

…základy vydělávání na internetu

 

Na internetu je mnoho příležitostí jak vydělat peníze, jak snadno vydělat peníze, jak zbohatnout a jak bez riskování vydělat. Kolik takových zázračných projektů jste už našli? Pár? Desítky? Stovky? Jak se vyznat která internetová příležitost je bezpečná a fungující? S těmito otázkami se Vám pokusíme odpovědět.

  • Jak vydělat na internetu?

Možností je mnoho. Stejně jako v reálném světě, tak i na webu je množství příležitostí. Jelikož internet hlavně sbližuje lidi, zkracuje vzdálenosti a usnadňuje komunikaci, jde na internetu všechno rychleni a snáze.

Jelikož jsme si chtěli vybudovat pasivní příjem (nebo se k pasivnímu příjmu co nejblíže přiblížit), nemá cenu se rozepisovat o klikačkách, prohlížení reklam a dalších „super“ výdělečných projektů. U kterých prosedíte a proklikáte celé prázdniny. Těmito systémy se k pořádným výsledků nedostanete.

  • Kdo je to digitální nomád?

Digitální nomád je pojem nabývající na významu v posledních letech. Je to člověk, který pro svojí práci nepotřebuje přesné místo, stačí mu počítač a připojení k wifi. Protože svou práci může dělat z jakéhokoliv místa, může proto cestovat po celém světě. Většina těchto nomádů si vydělává prací pro internetové firmy, časopisy a magazíny nebo si vydělávají sami na internetu.

  • způsoby jak vydělávat na internetu

Pro účely tohoto projektu se budeme věnovat těmto základním typům:

Investování – myšleno jako vložení vlastních peněžních prostředků do cizí firmy, nápadu nebo projektu

Obchodování – Jak v reálném světě tak na digitálním plácku je základ levně koupit a draze prodat (pouď nevyrábíte bezkonkurenční produkt)

Nabízení vlastních služeb – poskytnou vlastni know-how

Reklama – propagace vlastních nebo cizích výrobků

  • Co potřebuji než začnu vydělávat?

Chuť, odhodlání, hlad po úspěchu a splnění si svých snů. Ostatní se naučíte cestou a my Vám s tím rádi pomůžeme. Potřebné nástroje, návody a tipy Vám budeme pravidelně představovat v rubrice Základní nástroje