Doporučené znalosti a informace

Co je potřeba znát…

…nejen pro vydělávání na internetu ale i ve fyzickém světě.

  • Vlastní Know-how

Představení vašich plánů do budoucna

Pokud je něco co Vám v životě nikdo nevezme, jsou to Vaše vlastní zkušenosti a znalosti. Tak samo poučení, které jste si vzali z vlastních úspěchů i neúspěchů.

Bude to vždy to hlavní co Vás rozlišuje od ostatních, tak se koukejte snažit, aby jste z toho udělali Vaší výhodu.

Možná je to otřepaná fráze, ale nejlépe se zkušenosti získají tím, že prostě začnete něco tvořit. Nemusí to být dokonalé, to po Vás nikdo ani nemůže chtít, ale hlavní je začít. I my jsme začínaly nesměle, plni strachu a obav. Musíte je překonat. Vždy bude někdo lepší, chytřejší a úspěšnější, ale to Vás nesmí odradit.

  • Informace o světě podnikání, financí a peněz

rizika v investování

Nejen při hledání způsobu jak si budovat pasivní příjem na internetu, tak i při stejné snaze v reálném světě, je zapotřebí pochopit základy financí a světa peněz. Pochopit co jsou to aktiva, pasiva, cashflow, investice, inflace, daně atd. atd.

Pokud zrovna nechodíte na obchodní, ekonomickou nebo podnikatelskou školu (nebo chodíte ale s těmito znalostmi nejste spokojeni) doporučuji získat potřebné znalosti samostudiem.

V dnešní domě internetu a dostupnosti nepřeberného množství informací na dosah ruky (není problém ležet v posteli a přitom na internetu hledat zprávy o politické situaci stovky kilometrů daleko), je jen otázka chuti se něco naučit a něco si najít.

Pro začátek bych Vám doporučil zajímavý program od seznamu nazvaný seduo.cz. Na webu seduo.cz naleznete velké množství informací ve formě videokurzů. Některé si musíte zaplatit a některé jsou zcela zdarma.

Jestli ale Dáváte přednost knížce, možností máte na stovky možná tisíce hodin čtení.

Nic nezkazíte když začnete knihou Bohatý táta, chudý táta. Je to úplný základ a mnoho lidí Vám řekne že tato kniha by se měla číst už na základní škole.

Další kniha kterou je možné začít a která vzdělává formou příběhů je kniha Nejbohatší muž v Babylóně.

Pokud neradi čtete nebo na si na čtení nedokážete najít čas doporučujeme koupit si audioknihu a poslouchat jí například na cestách v autě.

naucne knihy

Audiokniha bohaty táta, chudý táta

Kniha Nejbohatší muž v Babylóně

 

Kurzy a Workshopy

 

Příspěvek se upravuje… děkujeme za strpení.